ČESKÁ REPUBLIKA Člen Mezinárodní záchranářské federace Rescueinternational info@vodnizachrana.eu 00421 908 55 00 99
Přihláška na webu  již plně funkční přihlašujte se na termín.Kurz plavčíků a mistrů plavčíků : Praha 25.05.2024  ro více info o kurzu klepněte na banner na pravé straně podmínky kurzu 2024 xxx při počtu 7 a více kurz přímo ve Vašem Městě

Kurzy potápění

Tento program vzdělávání RSI rekreačních potápěčů je svou metodikou a jednoduchostí postavený pro vzdělávání široké skupiny milovníků podvodního života. Bohaté mezinárodní zkušenosti instruktorů z jednotlivých potápěčských federací, kvalitní metodika kurzů, bezpečnost klientů řadí tento výukový program mezi top světové kurzy vzdělávání v oblasti potápění. Vstupte do světa rekreačního potápění levně a bezpečně s profesionálním týmem záchranářů.

Základní kurz potápění na nádech OFD

Je prvním kvalifikačním stupněm nádechového potápění. Je určen především těm zájemcům, kteří se teprve začínají tomuto krásnému sportu věnovat. Úspěšní absolventi kurzu obdrží platný potápěčský certifikát mezinárodní asociace RSI, který je opravňuje potápět se na celém světě. Otevírá jim dveře potápěčských základen jako zkušeným freeda potápěčům na nádech. Kurz důkladně připraví budoucích potápěčů na všechny běžné formy volného potápění se do max. hloubky 30 m. V teoretických a praktických lekcích se studenti naučí používat jednotlivé součásti výstroje, osvojí si základní dovednosti nádechového potápění a seznámí se s pravidly bezpečnosti.
Podmínky: věk min 18 let, dobrý zdravotní stav, sportovní zdatnost
plagat_OWD_2017_CZ

Základní kurz potápění OWD

Je prvním kvalifikačním stupněm potápění s přístrojem. Je určen především těm zájemcům, kteří se teprve začínají tomuto krásnému sportu věnovat. Úspěšní absolventi kurzu obdrží platný potápěčský certifikát mezinárodní federace RSI, který je opravňuje potápět se na celém světě. Otevírá jim dveře potápěčských základen a umožní půjčit si v zahraničí výstroj a dovolí nechat plnit vlastní láhve na plnících stanicích. Kurz důkladně připraví budoucí potápěče na všechny běžné formy rekreačního potápění se do max. hloubky 18m. V teoretických a praktických lekcích se studenti naučí používat jednotlivé součásti výstroje, osvojí si základní potápěčské dovednosti a seznámí se s pravidly bezpečného potápění se.
Podmínky: věk min 18 let, dobrý zdravotní stav,
plagat_OWD_2017_CZ

POKROČILÝ POTÁPĚČ PRO OTEVŘENÉ VODY - AOWD

Potápěč, který získal dostatečné množství znalostí a zkušeností, je vycvičen k bezpečnému potápění do hloubky 40 metrů. Kurz se skládá z 5 ponorů, teoretické části a zkoušky. Tato kvalifikace se může získat po absolvování 4 kurzů speciality s odpovídajícím množstvím ponorů v otevřené vodě.
Podmínky: věk min. 18 let, dobrý zdravotní stav, dosažená licence OWD absolvovaných min. 25 ponorů na moři
plagat_OWD_2017_CZ

POTÁPĚČ ZÁCHRANÁŘ - RD

Potápěč, který mimo to, že ovládá poskytnutí první pomoci, umí rozpoznat a předejít stresovým situacím, ve kterých se může ocitnout nezkušený potápěč. Rozpoznání stresu a ostatních potencionálních potápěčských nehod a poskytnutí první pomoci pod vodou a na hladině jsou znalosti získané v tomto kurzu. Kurz se skládá z 10 teoretických lekcí a ze 4 lekcí ve vodě. Tento kurz je povinný pro Vedoucích potápění / DIVEMASTRA /.
Podmínky: věk min 18 let, dobrá plavecká způsobilost, dosažená licence OWD absolvovaných min. 25 ponorů na moři
plagat_OWD_2017_CZ

POTÁPĚČSKÉ SPECIALIZACE

Tyto kurzy umožňují rozšiřování potápěčských znalostí a dovedností výběrem podle vlastního zájmu
a. hloubkové potápění
b. orientace a navigace
c. basic nitrox
d. advanced nitrox
e. vrakové potápění
f. potápění se žraloky
g. potápění pod ledem
h. potápění s celoobličejovou maskou
i. potápění v suchém obleku
j. potápění s rebraitherom
k. fotografování
l. potápění s E.U.B.A
Podmínky: věk min 18 let, dobrá plavecká způsobilost, dosažená licence OWD absolvovaných min. 25 ponorů na moři

VEDOUCÍ POTÁPĚNÍ

Tento kurz je určen pro potápěče, kteří se chtějí začít potápět na profesionální úrovni. Kurz RSI Vedoucí potápění je Váš první krok k profesionalitě. Skládá se z 6 lekcí v otevřených vodách, 12 teoretických lekcí. Povinný je kurz Rescue DIVER a kurz První pomoc a oxygen provider. Tento kurz Vám umožňuje pracovat jako vedoucí potápění nebo asistovat instruktorovi při výcviku potápěčů.
Podmínky: věk min 21 let, dobrý zdravotní stav, dosažená licence AOWD, RD, absolvovaných min. 150 ponorů na moři